SÜ Serisi

Teknoloji, yetenek, bireysellik - Sielaff spiral otomatlarını uygun şekilde karakterize eden terimler. Modüler yapıları, her yerde satışları en üst düzeye çıkarmak için onları çok yönlü ve esnek hale getirir.

Spiral otomat makinelerimiz bir otomat hattı için mükemmeldir, ergonomiktir, tekerlekli sandalye kullananlar için uygundur ve seçtiklerinizle doldurmak için iyi donanımlıdır: şekerleme, atıştırmalıklar, içecekler, taze yiyecekler veya gıda dışı ürünler.

Modüler yapıları sayesinde çok çeşitli kombinasyon seçenekleri sunarlar. Akıllı ürün dağıtma teknolojileri, hacimli ve kırılgan öğeleri bile güvenilir bir şekilde müşteriye ulaştırır. Örneğin, uzun ürünler için isteğe bağlı devrilme önleyici ray, bagetlerin satışını sağlar ve yenilikçi Softdrop asansör sistemi, yoğurt, meyve veya cam kapları teslimat cebine güvenli bir şekilde taşır.

Atıştırmalık ürünler, torbalar ve bar ürünleri spiral sistemlerde depolanır ve ilk giren ilk çıkar prensibine göre dağıtılır. Tüm otomatlar, içecek kartonlarının veya benzeri gıda dışı ürünlerin daha kolay dağıtılması için çeşitli spiral ve multiflex iticiler kombinasyonlarıyla donatılabilir. Takviyeli raflar, daha ağır ürünlerin satışını mümkün kılar.

 

 


SÜ Serisi Ürünleri