SN48

SN48, küçük ve orta ölçekli sahalar için uygun maliyetli bir alternatiftir. Almanya'daki fabrikamızda üretimi gerçekleştirilen bu çok yönlü spiral otomat, ekonomik olarak sürdürülebilir ve kazançlıdır. Atıştırmalıklar ve şekerlemeler için idealdir ve her ürüne uyacak şekilde üretilmiştir. Taze gıdalar da SN48'den dağıtılabilir. SN48 iki sıcaklık versiyonunda mevcuttur: “LM” ve “2T” varyantları. Yeniden tasarlanan izolasyonu ve içindeki enerji tasarruflu LED aydınlatması ile SN48, ürünleriniz cezbedici bir görünüm kazanır. Ancak bu, teknik özelliklerinden ödün verildiği anlamına gelmez.

SN48 bir boyutta ve iki düzen seçeneğine sahip iki tasarım versiyonunda mevcuttur - beş veya altı rafta sekiz spiral. Bu satıcılar hala Sielaff’in ünlü yüksek güvenilirlik standartlarını sunmaktadır. Muhafaza, push-in chiller ünitesi ve flash VMC, şu anda Sielaff’in premium satıcılarına takılanlarla aynıdır.

Şekerleme, atıştırmalıklar, içecekler, taze yiyecekler veya gıda dışı ürünler olsun, hepsi gereksinimlerinize uyacak şekilde ayarlanabilir.

 


SN48 Ürünleri