RobimatXL

İster ofis ister halka açık otomatlar olsun: Sielaff’in soğuk içecek makineleri her yer için idealdir ve son derece kârlıdır. Robimat X-Serisi makineler sadece satış noktasında başarı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda müşteri sadakati ve cirosunun sürdürülebilirliğini de garanti eder.

İkna edici argümanlar Sielaff'i daima gündemde tutar. Birkaç saniye içinde müşterilerinize muhteşem bir satış deneyimi sunun. Kutular, kartonlar, cam veya PET şişeler olsun, Robimat X-Serisi makineler, çapları 72 mm'ye kadar olan 200 ila 900 gram arasında her türlü içecek ambalajını dağıtmak için uygundur.

Göze hoş gelen bu makineler aynı zamanda mevcut satış hattınıza mükemmel uyum sağlar ve hem trafik hacminde hem de ciroda başarıyı teşvik ettiğinden emin olabilirsiniz.

X Serisindeki her Robimat, ürün yelpazenizi en etkili şekilde sunmak için uygun şekilde donatılmıştır. İlk giren ilk çıkar prensibi, olağanüstü ürün aydınlatmalı tam boy cam kapı, yüksek kaliteli plastik sepetli Sielaff asansör sistemi ve neredeyse sallanmadan teslimat.

Robimat X Serisi, büyük ölçekte çok sayıda satış yeteneği sergiliyor.

 


RobimatXL Ürünleri