FK Serisi

Ürün kalitesi know-how ile başlar. FK serisi soğuk içecek makinelerinin tasarımı, bu sloganı özetlemekte ve bu da onları çeşitli içecekler sunan güvenilir serinletme istasyonunuz yapmaktadır.

Sielaff’in soğuk içecek satıcıları hızlı ve kolaydır ve tüm lokasyonlara uygundur. Modüler yapıları sayesinde neredeyse her ürün için mükemmel bir şekilde donatılmıştır ve ürün yelpazeniz için çok çeşitli kombinasyon seçenekleri sunarlar: teneke kutular, cam şişeler, PET veya yumuşak PET şişeler.

FK serisi makineler birçok farklı boyut, derinlik ve kapasitede mevcuttur, kolayca yapılandırılabilir ve bu nedenle kendi özelleştirilmiş ürün yelpazeniz için ideal bir satış kanalıdır. Kanallar 2.000'den fazla şişe ve teneke varyantı dağıtacak şekilde yapılandırılabilir. İnanılmaz kapasite ve optimum esneklik sağlanır. Kanallarda basit değişiklikler yapılarak ürün aralıkları pazar trendlerine uyacak şekilde değiştirilebilir. Kanal sistemi kolayca değiştirilebilir ve 0,2 litre ila 2,0 litre konteyner boyutlarına sahip ürünler için standart ve dar olukları birleştirir. Kanallar, ürüne bağlı olarak, dört derinlikteki yüklemeye kadar tek derinlikli yüklemeyi mümkün kılar, böylece mevcut alanın optimum kullanımını sağlar.

Bu aralıktaki her makine optimum ürün kapasitesi sunar: bir otomat makinesine kolayca entegre edilebilir, ergonomik ve tekerlekli sandalye kullanıcısı tarafından erişilebilir. İsteğe bağlı arka aydınlatmaya sahip büyük, kapalı ön kapı tasarımı, marka mesajınızı iletmek için mükemmeldir.


FK Serisi Ürünleri